Street Food Rzeszów, czyli dobre hot dogi - Street Food Polska
close
Street Food Rzeszów, czyli dobre hot dogi

Street Food Rzeszów, czyli dobre hot dogi

0udostępnień

Człowiek to czasami ślepy jest. Mieliśmy ich tuż obok wyjścia z hotelu, a przegapiliśmy. Dopiero wracając z pizzy spojrzałem kątem oka na szyld i… STOP! Tam jest napisane STREET FOOD! 

Wejście mają wspólne z kawiarnią i chyba to mnie zmyliło. Dobra, nie ma co się zastanawiać, wchodzimy. Wystrój prosty, a menu ciekawe:

Chciałoby się spróbować każdej pozycji, ale po pizzy nie daliśmy rady. Wzięliśmy jednak 3 hot dogi, co pozwoliło nam zorientować się dość dobrze w możliwościach i ofercie lokalu.

Na hot dogi trzeba poczekać. Każdy robiony jest od podstaw na zamówienie, żadnej mikrofalówki, bardziej slow niż fast food. Poza tym nasze hot dogi miały zostać podane jednocześnie, co dodatkowo wydłużyło czas oczekiwania Wreszcie są! 

Najpierw Gruszkowy:

Sadzone jajko, gruszka w miodzie, biała kiełbaska i sos. Proste? Bardzo proste, a jakie pyszne! Bułka: chrupiąca skórka, a miąższ mięciutki, nie rozpadała się i trzymała całość do końca. Smaki kapitalnie dobrane, kiełbaska z jajkiem zawsze dobrze się komponuje, a tutaj dodatkowo smak został podbity słodką gruszką w miodzie. Bardzo smaczna i aromatyczna kompozycja. 

New York nieco mnie zaskoczył, bo spodziewałem się białej cebuli, a w składzie jest czerwona. Troszkę się bałem, że po połączeniu z miodem będzie za słodka, ale na szczęście smakowała dobrze w połączeniu z kiełbaską. Proste, nieprzekombinowane, pyszne.

Cezar okazał się najbardziej wypasioną pozycją: pomidor, płatki parmezanu, sałata, sos i oczywiście biała, grilowana kiełbaska:

Również bardzo smaczna pozycja. Bardziej chrupiąca, lekka i sycąca. Warto!

Wspomnę również o pysznych, domowych frytkach, które pachniały ziemniakiem i ziołami. Warto się na nie skusić, pysznie smakowały z domowymi sosami:

Podsumowując: Street Food Rzeszów to miejsce, do którego warto się wybrać na smacznego hot doga. Ceny w stosunku do jakości wydają się wręcz nieprzyzwoicie niskie, a same hot dogi bardzo smaczne. Następnym razem spróbuje tam kanapek i na pewno skuszę się na frytki z posypką. 

Street Food Rzeszów – Matejki 6A/1 35-064 Rzeszów

Facebook – https://www.facebook.com/StreetFoodRzeszow/

Chochla – ukryty skarb Wrzeszcza

ZIO – pyszna pizza z food trucka w Krakowie

Dodaj komentarz