close
Sweet Life – na słono i słodko

Sweet Life – na słono i słodko

0udostępnień

Nigdy nie byłem w lokalu Sweet Life. Po dwukrotnym ich wystawieniu się na Śniadaniu na leżakach pod Galerią Kazimierz bardzo tego żałuję. I wiem, że gdyby byli w Kielcach, zaczynałbym tam dzień. Bo chociaż nigdy nie byłem ciastkożercą to za ich sprawą zmieniłem swój punkt widzenia. Do tej pory ciastka jadałem w McCafe lub Starbucksie jako dodatek do kawy, a i to nie zawsze. Jednak popróbowawszy wyrobów tej krakowskiej kawiarni zaczynam chętniej spoglądać w kierunku wystaw, na których leżą słodycze.

Bo kto by się oparł ciężkiemu, wilgotnemu brownie z solonym karmelem? Mocny smak czekolady idealnie złamany słonością bardzo do mnie przemówił:

Albo Cheesecake Brownie, gdzie oprócz czekolady mamy jeszcze pasek wyśmienitego sernika…

Nie wspominając o pięknych i pysznych cupcakes z różnymi dodatkami…

Bardzo, ale to bardzo posmakowała mi muffinka jagoda + sernik. Była tak pyszna, że momentalnie zniknęła :)

A na słono? Taką zachciankę Sweet Life także zaspokoi. Chociażby muffinką ze szpinakiem i suszonymi pomidorami lub moją ulubioną – bekon/szynka + grzyby:

Bardzo Wam polecam wypieki Sweet Life, mnie sprawiły ogromną radość z jedzenia i podniosły poziom endorfin :) Jeśli tylko będę w Krakowie i będę miał kilka godzin dla siebie, na pewno część wolnego czasu spędzę w ich lokalu. Warto!

Więcej zdjęć ich wypieków znajdziecie w poście o Śniadaniach na leżaku tutaj: https://streetfoodpolska.pl/smakowity-chillout-czyli-sniadanie-na-lezakach/

Zdjęcia: własne oraz Ela Święcka

Sweet Life – ulica Warszawska 7 31-155 Kraków

Facebook: https://www.facebook.com/SweetlifeKrk/

 

Epicure Magazine Polska nr 4 – dużo czytania na wakacje

Zupa Soup Bar – nie tylko zupy

Dodaj komentarz