Pyszne burgery z Wrocławia, czyli PickUp Burger - Street Food Polska
close
Pyszne burgery z Wrocławia, czyli PickUp Burger

Pyszne burgery z Wrocławia, czyli PickUp Burger

0udostępnień

Do tej pory ich nie spotkałem. Dopiero w Gorzowie podczas zlotu pod CH NoVa Park miałem okazję spróbować. I wiecie co? Żałuję. Żałuję, że dopiero teraz, bo chłopaki robią pyszne burgery. Ale po kolei.

DSCN0382

Najpierw zamówiłem SUV. 180 g wołowiny, sałata, pomidor, ogórek, cebula, ser, jalapeno, sos autorski + bbq.

DSCN0385 DSCN0383DSCN0386

Gryzę. Bardzo dobra bułka, która do samego końca pozostała w jednym kawałku, mimo iż nasiąkała sosami. Pierwszy plus. Wołowina wysmażona idealnie. Drugi plus. Trzeci plus wleciał za autorski sos, który nadaje burgerowi niespotykanego dotąd smaku. Czwartego plusa złapali za świeżego ogórka, który w połączeniu z sosem sprawia, że burger smakuje zupełnie inaczej niż większość przeze mnie jedzonych do tej pory. Kanapka jest bardzo soczysta, jalapeno zaostrza smak, a świeże warzywa nadają lekkiej słodyczy. Całość smakuje obłędnie i sprawia, że chce się więcej.

A więc…

Pora na sztandarowego burgera wrocławskiej ekipy – PickUp. Nie ma lipy – 2 x 180 g mięcha, 2 x ser, 2 x bekon, rukola, sałata, cebula, pomidor, ogórek, sos autorski + bbq.

Tutaj możecie obejrzeć film, jak powstaje: https://www.facebook.com/StreetFoodPolska/videos/1076382979040936/

A tak prezentuje się finalnie:

DSCN0542 DSCN0543 DSCN0544 DSCN0545

Prawda, że ładny? :) Ciężko go zjeść bez rozłożenia na dwa mniejsze burgery, ale jeśli uda Wam się zgnieść go na tyle, by zmieścił się w Waszych szczękach, emocje smakowe gwarantowane. Nie ma tutaj jalapeno, ale jest soczysty bekon, który naprawdę genialnie pasuje do reszty składników. Tylko ciężko potem zjeść jeszcze coś… Ten burger BARDZO nasyca. A jednocześnie nie ma się wrażenia ciężaru na żołądku. Może przez świeże warzywa, a szczególnie ogórka? Nie wiem. Wiem natomiast, że burgery od PickUp Burger od razu wskakują wysoko w moim prywatnym rankingu.

Z przyjemnością wpisuję PickUp Burger na listę polecanych miejsc. Bo burgery robią naprawdę świetne i warto się na nie skusić. Ja na pewno do nich wrócę przy najbliższej okazji.

PickUp Burger: Komandorska 66, Wrocław

Facebook: https://www.facebook.com/PICKUP-BURGER-1395128160787948/

Kalisz – tanio i smacznie

Polędwiczki i pizza, czyli Edek w Rafaello

Dodaj komentarz