close
Powróćmy jak za dawnych lat, czyli hamburger w Crazy Piramid Pizza

Powróćmy jak za dawnych lat, czyli hamburger w Crazy Piramid Pizza

0udostępnień

Po świątecznym wypasie postanowiłem spłukać smak tradycyjnych potraw. Najlepiej kebabem. Poszedłem więc do Crazy Piramid Pizza by zmierzyć się z ich wersją narodowego dania Polaków. Niestety – mięso gotowe miało być najwcześniej za 20 minut, a czasu za bardzo nie miałem.

Jadłem tam ostatnio hot doga z pieca i był pyszny. Kiedy więc zobaczyłem na potykaczu ofertę na dużego hamburgera – stwierdziłem, że popróbuję. Hamburger sprzedawany jest w jednym rozmiarze, kosztuje 7 zł. Kotlet niestety nie jest własnej produkcji, kupowany gotowy, pomyślałem jednak, że po rozpasaniu slow burgerami przyda mi się kontakt z hamburgerem typowo fast foodowym.

Kanapka jest duża, zaprzeczyć nie można:

A co w środku?

Mnóstwo dodatków: surówki, pikle w postaci ogórków i papryki oraz kotlet. No i sos. Jaki? Nie wiem :D Czuć go było w tle, ale nie na tyle, żeby wyłowić konkretny smak. Nawilżał jednak bułkę, więc swoją robotę wykonał.

Bułka – klasyczna hamburgerowa. Miękka, ale dość szybko wystygła. Na szczęście nie była ani sucha ani gumowata. Kotlet – jak to kotlet typu fast foodwego. Szału ni ma, tragedii też.

Całość smakowała, jak typowy fast food od lat sprzedawany we wszelkich tego typu przybytkach. Nasyca, bo dodatków jest dużo, w smaku nienajgorszy, więc jeśli macie chęć na coś innego niż zapiekanka albo hot dog, a chcecie pozostać w kręgu fast foodowej klasyki, to od czasu do czasu można zjeść. 7 zł to nie majątek, a kanapka napycha na jakiś czas.
Moim zdaniem jednak ich hot dogi XXL, nie dość że tańsze o 0,50 zł, są o niebo smaczniejsze. I następnym razem, jeśli kebaba nie będzie, to skuszę raczej na hot doga z pieca właśnie, albo grillowaną kanapkę.

Zgadzasz się z nami? Nie zgadzasz? Masz własną opinię? Skomentuj ten post!
Opinie wulgarne, wyglądające, jak nachalna reklama, reklamy itp. będą usuwane.

Życzenia

Kebab z pizzerii, czyli solidna tortilla z Gastrofazy

Dodaj komentarz