Jak szybko znaleźć najbliższego food trucka albo dobrą knajpę? - Street Food Polska
close
Jak szybko znaleźć najbliższego food trucka albo dobrą knajpę?

Jak szybko znaleźć najbliższego food trucka albo dobrą knajpę?

0udostępnień
18 października 2016aplikacjawHereis241597Przeglądy

Street Food Polska Partnerem nowej polskiej aplikacji!

Wiele razy szukałem późno otwartej knajpy albo byłem w nowym mieście i nie bardzo wiedziałem, gdzie pójść (w końcu nie wszystkie miasta mamy opisane na blogu). Na ostatnią chwilę zwykle trudno znaleźć coś w pobliżu. Pewnie nie raz mieliście podobną sytuację. Ale pojawiło się rozwiązanie – aplikacja wHereis24?, która od niedawna działa na rynku. Pomoże nam znaleźć szybko najbliższy food truck i knajpę. Zresztą nie tylko to.

street_fb

Wystarczy, że po pobraniu wybierzemy interesującą nas kategorię (możemy wybierać m.in. wśród jedzenia, pubów i food trucków), a aplikacja nas zlokalizuje i wskaże najbliższe miejsca. Co więcej, pokaże także jak tam dotrzeć! W przypadku food trucków, ich lokalizacje są na bieżąco aktualizowane, więc szybko znajdziemy te najbliższe i porównamy odległości. Dla użytkowników za całkowitą darmochę!

street_food_burrito

wHereis24? może się przydać praktycznie każdemu, więc zachęcam do jej sprawdzenia. Ma potencjał. A i przedsiebiorcy mogą na niej skorzystać, bo to ciekawe narzędzie do przedstawienia swojego biznesu szerszej grupie. Pobierzcie i spróbujcie, pewnie i Wam się spodoba. Apka dostępna jest na urządzenia z Androidem, lada moment ma też wejść wersja na iOS.

I teraz uwaga! Jeśli prowadzisz działalność – food truck, restauracja, bar, sklep, apteka – cokolwiek z fizyczną lokalizacją, możesz do 12.12.2016 przetestować aplikację i wszystkie jej funkcjonalności za free. A jest ich naprawdę dużo! Wystarczy po kliknięciu w „KUP abonament” w okienko „wpisz kod rabatowy” wpisać STREETFOOD i cieszyć się pełną funkcjonalnością, zanim zdecydujesz czy warto wykupić abonament. Swoją drogą ceny zaczynają się od 7 zł, więc miesięczny abonament kosztuje Cię tyle co kawa.

Fan page: https://www.facebook.com/whereis24/

Aplikacja w Google Play: http://bit.ly/2e2Xgm9

 

Amerykański smak, czyli pulled pork w Subway

Epicure Magazine Nr 1 już jest!

Dodaj komentarz