close
Rodzinny piknik Galerii Morena z Magdą Gessler

Rodzinny piknik Galerii Morena z Magdą Gessler

0udostępnień

Już w sobotę 29 sierpnia Galeria Morena w Gdańsku, zaprasza na wielki rodzinny piknik z gwiazdą kuchni – Magdą Gessler. Dla odwiedzających przygotowano liczne atrakcje, w tym m.in.: pokazy kulinarne w wykonaniu znanej restauratorki, ściankę wspinaczkową, waterball, warsztaty z dekorowania deserów lodowych czy trampolinę Eurobungee.

Głównym punktem imprezy, która rozpocznie się już w sobotę 29 sierpnia, będą pokazy live-cookingu w wykonaniu Magdy Gessler. Mistrzyni sztuki kulinarnej przygotuje idealne na lato dania grillowe. Po gotowaniu przyjdzie czas na degustację dla uczestników pikniku. Spotkanie będzie okazją do zdobycia cennych przepisów, autografu gwiazdy oraz wykonania pamiątkowej fotografii. Oferta gastronomiczna eventu urozmaicona zostanie także o bogate menu coraz bardziej popularnych w całej Polsce food trucków.

Rodzinny piknik Galerii Morena będzie również świetną okazją, aby aktywnie spędzić ostatnie wakacyjne chwile w rodzinnym gronie. W ramach promocji zdrowego trybu życia na odwiedzających Galerię Morena będą czekać ciekawe stoiska sportowe, gdzie będzie można skorzystać ze ścianki wspinaczkowej, wykonać skoki na Eurobungee czy wziąć udział w warsztatach Zumby prowadzonych na scenie głównej.

Na pikniku nie zabraknie również niespodzianek dla dzieci. Najmłodsi miłośnicy dobrej zabawy będą mogli przejechać po specjalnie przygotowanym torze z samochodzikami, poskakać na dmuchanym statku pirackim czy zjechać z dmuchanej giga zjeżdżalni. Dodatkową atrakcją będzie waterball – wielkie kule umieszczone w basenie, do których będzie można wejść, by sprawdzić swoją umiejętność utrzymania równowagi na wodzie. . Wszystkim gościom wydarzenia czas umili także poczęstunek w postaci waty cukrowej i popcornu.

Imprezie towarzyszyć będą również występy muzyczne. Na scenie głównej pojawi się cover band oraz DJ zapewniający przyjemną atmosferę podczas eventu.

Piknik odbędzie się na boisku sportowym znajdującym się naprzeciwko Galerii Morena, przy ulicy Schuberta 83 w Gdańsku. Impreza rozpocznie się o godzinie 11:00 i potrwa do godziny 19:00. Wszystkie zaplanowane atrakcje dla gości są bezpłatne.

2015.08.13_plakat event_gessler mapka_gessler_www

Dodatkową atrakcją będzie obecność food trucków, w których zjecie Państwo m.in. pyszne dania azjatyckie, meksykańskie, pierożki na parze, burgery czy dania kuchni japońskiej.

Szczegóły: https://www.facebook.com/events/794117944019860/

O Carrefour

Carrefour Polska to multiformatowa sieć handlowa, pod której szyldem działa obecnie ponad 750 sklepów w takich formatach jak: hipermarkety, supermarkety oraz sklepy osiedlowe. Spółka jest również właścicielem i zarządcą sieci centrów handlowych o łącznej powierzchni ponad 230 000 GLA oraz kilkudziesięciu stacji paliw.

Natalia w Little Thai Garden

Soup Dog – nowe hot dogi w Krakowie

Dodaj komentarz