close
Street Food Polska Festiwal w Kielcach – 3 dni z pysznym jedzeniem

Street Food Polska Festiwal w Kielcach – 3 dni z pysznym jedzeniem

0udostępnień

Od 12 do 14 kwietnia 2019 roku, zapraszamy na streetfoodowy festiwal, który odbędzie się na ulicy Sienkiewicza w Kielcach.

Oprócz najlepszych, starannie wyselekcjonowanych food trucków, czyli ciężarówek serwujących jedzenie, odbędą się pokazy i warsztaty kulinarne oraz koncert. Nie zabraknie też atrakcji dla dzieci. 

Street food, czyli jedzenie uliczne, to popularna na całym świecie forma serwowania posiłków.  W towarzystwie rodziny lub znajomych, na świeżym powietrzu, w nieformalnej atmosferze – wtedy jedzenie smakuje najlepiej. Dlatego zaprosiliśmy do Kielc food trucki z różnorodną ofertą kulinarną, wśród których każdy znajdzie coś dla siebie. Będą więc hiszpańskie churros, amerykańskie burgery, belgijskie frytki, argentyńskie arepy, ekologiczne soki, baranina, francuskie tacos, dużo wege, chińskie dim sum, hot dogi inne niż wszystkie, bieszczadzkie proziaki, sandwiche…

ZDJĘCIA —–> https://www.facebook.com/events/2295480073838212/

Oprócz świetnego jedzenia będzie można posłuchać muzyki na żywo w wykonaniu koneckiego zespołu Hash Cookie, obejrzeć pokaz sushi w mistrzowskim wykonaniu sushi masterów z kieleckiej Sushiya, wziąć udział w warsztatach cukierniczych zorganizowanych przez La Baguette Kielce, Max gotuje z Natury zaprosi do wspólnego gotowania, a Gospodarstwo Sadownicze j@busko opowie o zdrowym odżywianiu. Będą też aktywności dla dzieci – kreatywną zabawę zapewni Robię Sobie Dizajn.

Szczegółowa rozpiska:

Impreza objęta została patronatem honorowym przez Pana Prezydenta Miasta Kielc Bogdana Wentę. 

Patronat medialny:

Partnerami wydarzenia zostali:


Nowe w Max Burgers – śniadania i nie tylko

Amerykańskie sieciówki. Część 17 – Wendy’s

Dodaj komentarz