close
Śniadanie w amerykańskim stylu, czyli wizyta w Jeff’s

Śniadanie w amerykańskim stylu, czyli wizyta w Jeff’s

0udostępnień

Nie samymi food truckami człowiek żyje, więc podczas weekendu wpadłem na śniadanie do Jeff’s w Galerii Kazimierz. Wystrój bardzo mi się podoba, udało się zaaranżować przestrzeń w stylu amerykańskiego dinera:

img_8690 img_8682 img_8689

Śniadaniami kuszą już na wejściu, cieszą się one dużym powodzeniem, już od otwarcia kilka stolików było zajętych. Na stolikach obrusy w klasyczna kratkę i przyprawniki, znajdziemy także sosy:

img_8676 img_8679

Zamawiamy kawę, ale klasyczną (7 zł), nie śniadaniową, jakoś po Stanach mam uraz do takiej z dolewki.

img_8681

Spośród dostępnych zestawów śniadaniowych wybraliśmy All American i Benedictine Eggs. Po około 15-20 minutach wjechały nasze zestawy. jeszcze tylko kilka zdjęć i można jeść:

img_8688

All American Breakfast to najtańszy zestaw, kosztuje 10.90 zł. W jego skład wchodzą trzy jajka w dowolnym stylu (wybrałem sadzone), bekon, grillowane kiełbaski, dwa hashbrowns (opisane jako ziemniaki śniadaniowe) i pieczywo tostowe. Wygadało ładnie:

img_8691img_8686

Jajka ścięte idealnie by kroić je sztućcami, żółtka płynne. Bekon soczysty, kiełbaski także dobrze zgrillowane. Hashbrowns mogłyby być bardziej chrupiące, ale były puchate i dobrze doprawione. Pieczywo ciepłe. Za 10.90 zł można zjeść solidne i smaczne śniadanie. Warto.

Eggs Benedict (12.90 zł) to dwa jajka w koszulkach podane na grzankach i polane sosem, do tego hashbrowns i plaster grillowanej szynki.

img_8687 img_8684

Smaczne, sycące, jajka w punkt – żółtko rozlało się po nacięciu, grzanki chrupiące. Sos mógłby być nieco bardziej wyrazisty, ale w tej cenie zestaw jest bardzo dobrą opcją na śniadanie.

Podsumowując: warto wpaść do Jeff’s na śniadanie, jeśli lubicie takie w amerykańskim stylu. Spory wybór zestawów, dobre ceny, można się najeść. Mam tylko jedną uwagę. Oba zestawy trafiły do nas ciepłe. Zaledwie ciepłe.  Gdyby wjechały w temperaturze o kilka stopni wyższej radochy z jedzenia byłoby dużo więcej. Jadłem tam pierwszy raz, więc nie mam porównania, nie wiem, czy zawsze tak podają, czy nam akurat tak się trafiło. Osobiście chętnie jeszcze wpadnę przy okazji spróbować innych zestawów.

Jeff’s – http://jeffs.pl/restauracje/jeffs-galeria-kazimierz-krakow

WWW: http://jeffs.pl

Menu: http://jeffs.pl/menu

 

Jest takie miejsce…

Przegląd oferty food truckowej. Pizze, wrapy, kanapki i burgery

Dodaj komentarz