DOBRE ŚNIADANIA WE WROCŁAWIU. BEMA CAFE W TRASACH GRABISZYŃSKICH - Street Food Polska
close

DOBRE ŚNIADANIA WE WROCŁAWIU. BEMA CAFE W TRASACH GRABISZYŃSKICH

0udostępnień

Pora na drugi lokal w Tarasach Grabiszyńskich, w którym zjedliśmy dobre śniadanie. Dziś na tapecie Bema Cafe.

Menu śniadaniowe jest tu obszerniejsze niż w Il Tramonto, chwilę nam zabrało wybranie potraw. Najpierw jednak coś do picia. Zdecydowaliśmy się na lemoniadę cytrynową, lemoniadę grejpfrutowo – miętową i cappuccino.

Obie lemoniady bardzo dobre, podobnie jak kawa. A co zjedliśmy? Szakszukę, omlet z chorizo i kozim serem, jajecznicę z szynką i bajgla z szynką i jajkiem sadzonym.

Szakszuka smaczna, jajka w punkt, dobrze doprawiona, mocno pomidorowa. Osobiście zabrakło mi trochę dodatku papryki. Niemniej jeśli lubicie pomidory, to będziecie zadowoleni. Do szakszuki dostajemy także porcję gęstego jogurtu i razowe pieczywo. Szakszuka dostępna jest także z chorizo i kozim serem (trzy złote droższa od klasycznej).

Bardzo posmakował mi omlet z kozim serem i chorizo. Był odpowiednio słony, lekko pikantny, wyrazisty w smaku. Do tego pieczywo z masłem i mini sałatka.

Jajecznica takża warta zamówienia. Jajka ścięte jak dla mnie odpowiednio – nie lejące się, ale też nie suche, wilgotność taka w sam raz. Do jajecznicy dostajemy pieczywo z masłem i mini sałatkę.

Bajgiel z szynką i jajkiem sadzonym wzbogacony jest o pomidora i rukolę. Jest odpowiednio mięsisty, a jajko z szynką zawsze dobrze smakuje na śniadanie, więc i tutaj rozczarowania nie było.

Podsumowując: śniadania w Bema Cafe są bardzo urozmaicone, bez problemu każdy znajdzie tu coś dla siebie. Od hummusu po dania z mięsem, od słodkich śniadań po śniadania słone, od jogurtów po zupy… Ceny adekwatne do jakości. Porcje spore i na solidne śniadanie odpowiednie.Obsługa miła i pomocna. Można zjeść w budynku, ale można także zamówić śniadanie na taras. Pyszna kawa! Krótko mówiąc – warto tu wpaść.

Bema Cafe – trzy lokalizacje we Wrocławiu: Grabiszyńska 238, Legnicka 56 i Drobnera 38.

Menu: https://bemacafe.pl/menu/Bema-Cafe-Menu-POL.pdf

WWW – https://bemacafe.pl

Street Food Polska Festival w Bytomiu

19 Pizza – ależ to dobre!

Dodaj komentarz