http://streetfoodpolska.pl/web/wp-content/uploads/2013/03/lQbnZY0te0unele-U6Q7A0Wabg9FQhxySNGcmLhWH6E.jpg

Wprowadzenie

„Żaden Polak po jedzeniu nie zapomni o paleniu”. Jaka jest przewaga cygar nad papierosami? Cygarem się delektujesz.  Cygaro jest jak wino – paląc go odkrywasz przeróżne smaki, bukiet, który inny będzie na początku palenia, inny w środku a jeszcze inny pod koniec, w zależności od kraju pochodzenia tytoniu, rodzaju liści, gleby na której rósł tytoń, klimatu… Cygaro smakuje wypalone samotnie popijane wodą, kawą lub dobrym alkoholem. Cygaro smakuje wypalone w towarzystwie, kiedy możesz podzielić się swoimi odczuciami z innymi afficionado. Cygaro wymaga czasu – nie wypalisz go w 5 minut, jak papierosa. Dlatego jest świetnym dodatkiem po spożytym posiłku. Niczego nie można porównać z tym stanem, kiedy odczuwasz radość po jedzeniu i zasiadasz wygodnie w fotelu, odcinasz końcówkę cygara i otaczasz się aromatycznym dymem. Cygara opowiadają historię. Każde inną.

Żeby zostać cigar afficionado nie musisz być mafiozem ani bankierem. Nie musisz wydawać setek czy tysięcy złotych by cieszyć się dobrym paleniem. Dzięki współpracy z Cigars World będziesz mógł/mogła przeczytać tutaj recenzje cygar, które oferują doskonałą jakość za bardzo rozsądną cenę. Dla naszych Czytelników przygotowujemy też atrakcyjną ofertę na zakup cygar i akcesoriów w sklepie CW.

[singlepic id=74 w=320 h=240 float=]

Dzięki temu, że udało mi się pozyskać do współpracy kilku sympatycznych maniaków, którzy przekażą Ci swoją wiedzę, zobaczysz, że świat cygar nie jest zamkniętą, elitarną enklawą. Mam nadzieję, że i Ty do nas dołączysz i wkrótce będziemy wymieniać się opiniami i uwagami w komentarzach pod wpisami.

Ja po przerwie do cygar wracam. I cieszę się bardzo, bo dzięki cygarom poznałem wspaniałych, pełnych pasji ludzi. Kilka lat temu organizowałem w Kielcach FOSCA – spotkanie miłośników cygar zebranych wokół forum Cigar Afiicionado. 16 godzin palenia, jedzenia i degustowania dobrych alkoholi w cudownym towarzystwie, to coś, czego się nie zapomina. Cieszę się na ten powrót, bo pamiętam ile radości daje odkrywanie nowych smaków.

A więc zapraszam Cię w podróż do świata cygar.
There are no comments

Add yours