close
W poszukiwaniu Graala, czyli Bekonator po raz drugi

W poszukiwaniu Graala, czyli Bekonator po raz drugi

Każdy szuka swojego Graala. Dla jednych jest to kielich, dla drugich przerośnięta kaczka w szkockim jeziorze , a dla jeszcze innych kanapka idealna. Tak – przyznaję, że zawsze zarzekam się, że Philly Cheesesteak to kanapka idealna, ale po raz drugi spróbowałem Bekonatora z Burger Trucka.

DSC_0678-1024x683

Właściwie to było chyba pożegnanie z tą kanapką, ponieważ Krzysiek postanowił ją wycofać z karty. Dlatego drodzy czytelnicy w tym miejscu proszę Was – przy każdej wizycie męczcie go, proście, wywierajcie presję. Niech ta kanapka wróci na swoje zasłużone miejsce. Poświęćcie te 15 zł i poczujcie ten arcymistrzowski smak. Jeżeli ktoś nie czytał mojej poprzedniej recenzji, to w skrócie powiem Wam o czym mowa. Ano mowa o chrupiącej bułce wypełnionej bekonem. Dużą ilością bekonu. Do tego troszkę czerwonej cebuli w postaci konfitury oraz krążków i do wyboru sos musztardowy albo BBQ. Jako, że za pierwszym razem wziąłem musztardowy, za drugim chciałem sprawdzić co stanie się jeżeli zamienimy pikantność gorczycy na jej słodycz sosu BBQ. Czy o czymś zapomniałem? Oczywiście – to jest jak najbardziej kanapka dla ludzi dbających o kalorie, dlatego w środku znajdziemy też troszkę rukoli. W końcu musi być fit. Całość wypada idealnie. Nie boję się użyć tego słowa. To jest kanapka perfekcyjna. Słoność bekonu, słodycz konfitury i sosu oraz delikatna ostrość rukoli i cebuli komponują się perfekcyjnie.

bek1 bek2 bek3 bek4

Chciałem napisać jakieś podsumowanie, ale cały sens tego posta zawarłem już w momencie jak zacząłem Was błagać o interwencję. Robię to jeszcze raz. Bekonatorze – wróć!

Marcin Malinowski

Burger Truck na Facebook: https://www.facebook.com/pages/Burger-Truck/1542009469387468

Na upały dobra rybka, czyli Natalia w TODO Sushi

Sajgon w Lublinie

Leave a Response