http://streetfoodpolska.pl/web/wp-content/uploads/2013/12/2013-12-16-17.06.05.jpg

Tanie nuggetsy, czyli Michał na Pradze

Często, gdy mam coś do załatwienia w banku, mijam Kropkę. Lokal znajduje się na  Pradze, ul. Targowa 24, róg ul. Kijowskiej i wabił mnie atrakcyjnymi cenami. Miałem okazję jeść tam hot doga z białą kiełbasą za 3.90 zł oraz donuta czekoladowego za 2.00zł. Lecz nie mam zdjęć więc opiszę to co zamówiłem dzisiaj.

 

SAMSUNG
Podszedłem do lady w celu nabycia nuggetsów, które skusiły mnie niską ceną (6 sztuk za 4.50 zł).

 

SAMSUNG

 

Godzina 17:00, mały ruch, a mimo to będąc pierwszy w kolejce musiałem kilka minut poczekać zanim zostanę obsłużony. Do nuggetsów możemy wybrać sos czosnkowy,bbq lub keczup. Wybrałem bbq, a oprócz sosu dostałem plastikowy widelec oraz serwetkę. Po kilku minutach nugetsy były gotowe, a zponieważ w lokalu obowiązuje samoobsługa,  to trzeba się samemu po swoje zamówienie pofatygować. Kurczak zapakowany w coś co przypominało kubek.

 

SAMSUNG
Pierwszy kęs wziąłem bez sosu, aby ocenić smak i jestem w stanie zrozumieć dlaczego są takie tanie. Mało apetyczne, panierka to porażka i ciężko mi było po pierwszym kęsie wyczuć tam kurczaka. Mogę z czystym sumieniem powiedzieć, że mrożone nuggetsy zakupione w sklepie i odgrzane samemu są lepsze niż to co mi podano.

 

SAMSUNG SAMSUNG

 

Z sosem było trochę lepiej mimo, iż sam sos to typowy, jak na takie miejsca średniak. Całość była zjadliwa, ale doszedłem do wniosku, że lepiej bym na tym wyszedł zamawiając coś innego. Np. hot doga o którym wspomniałem wcześniej, albo donuta który jest bardzo dobry.

 

SAMSUNG

Podsumowując: jeżeli chce ktoś się wybrać do „Kropki Relaks”, to tylko na hot doga lub donuta. Nuggetsy to jest pomyłka.

Na tanie nuggetsy skusił się Michał Jaszczur.

 
There are no comments

Add yours