close
Somersby Blackberry Beer Drink – pierwsze wrażenia i konkurs

Somersby Blackberry Beer Drink – pierwsze wrażenia i konkurs

0udostępnień

Świta Lorda to ma klawe życie. Zapukał do drzwi kurier i wręczył mi duże, kolorowe pudło.

10007015_761763480502889_1056735112_n

W pudle znajdował się spersonalizowany list:

1974298_761763377169566_947910257_o

oraz prezenty: torba na laptopa, myszka, smycz, otwieracz do butelek, długopis, balony i to co najistotniejsze: 4 butelki nowego Somersby i szklanka.

1381400_761763427169561_1661614740_n

Jeśli pamiętacie wpis o jabłkowym Somersby, to pamiętacie także, że był to mój pierwszy kontakt z owocowymi napojami na bazie piwa. Nie ukrywam, że smak Somersby Apple Beer Drink na tyle przypadł mi do gustu, że od tamtej pory często mam w lodówce 2-3 butelki. Piję sobie, kiedy mam chęć na zimny, rześki napój, szczególnie w letnie wieczory sprawdza się idealnie.

Kiedy dostałem info, że Lord szykuje się z wejściem na nasz rynek z nowym smakiem, czekałem niecierpliwie. Na Zachodzie spotkać można Somersby o smaku gruszki, żurawiny, jeżyny, cytryny czy imbiru, więc bardzo byłem ciekawy, jaki też smak uzupełni ofertę. Okazało się, że wybór padł na jeżynę. Miałem nadzieję na gruszkę, ale pewnie z czasem i ona będzie u nas dostępna, a na razie wstawiłem butelki z jeżynowym Somersby do lodówki (Lord zaleca picie mocno schłodzonego lub z kostkami lodu).

Kiedy butelki były odpowiednio zimne,  przyszła pora na degustację. Zrywam kapsel i przelewam jeżynkę do szklanki:

20140312_111110 20140312_111144

Tutaj mała uwaga: jako mężczyzna pozbawiony zmysłu artystycznego rozróżniam w zasadzie tylko podstawowe kolory. Przyjmijmy więc na potrzeby niniejszego wpisu, że Somersby Blackberry ma kolor… oranżadowy :) Aromat: rześki, owocowy. Zapachu alkoholu nie wyczuwam. Smak: świeży, orzeźwiający, owocowo – słodkawy, goryczka wyczuwalna w tle, zawiera 4,5% alkoholu. W końcu Somersby Blackberry Beer Drink to w 45% piwo a w 55% napój o smaku owocowym. Piwni ortodoksi pewnie nawet nie spojrzą w kierunku Somersby Blackberry Beer Drink, ale jeśli szukasz lekkiego, gaszącego pragnienie napoju i nie spożywasz z powodów ideologicznych wyłącznie piw z małych browarów – spróbuj, ten napitek daje naprawdę dużo radochy. A o to w końcu chodzi, prawda?

Update: (kilkanaście minut później) każda następna butelka smakuje lepiej :)

Podsumowując: kolejny świetny napój na gorące dni. Myślę, że podobnie jak w przypadku Somersby Apple Beer Drink, jeżynka szybko znajdzie swoich miłośników, szczególnie wśród Pań. W mojej lodówce również znajdzie się dla niej miejsce, bo nie dość, że dobre, to jeszcze lekkie i doskonale gasi pragnienie. Więc jeśli lubicie tego typu napitki to gońcie do sklepów, imprezę czas zacząć ;)

sluchawki_jezyna

A teraz obiecany konkurs. 

Zadanie jest proste: napisz w komentarzu pod tym wpisem, dlaczego to właśnie Ty powinnaś/powinieneś dołączyć do lordowskiej świty i spotkać się ze mną w siedzibie Lorda, czyli Somersby Estate w Warszawie na iście Lordowej wyżerce (zajadanie się produktami światowej sieci gastronomicznej) i popijaniem tego Somersby Blackberry Beer Drink?

Dwór Lorda wybierze 9 osób, które 23.03 (w niedzielę) o 13.00 dołączą do Lordowskiej świty na warszawskim Ursynowie w Multikinie (Al. KEN 60). Wiem, że to nie iPad, ale może ktoś się skusi na lanczyk, piwko i miłą rozmowę? W konkursie brać mogą wyłącznie osoby pełnoletnie, a ponieważ nie mam możliwości zwrócenia Wam kosztów podróży, to nagroda główna kierowana jest raczej do osób, które będą tego dnia w Warszawie. Dwie osoby spoza stolicy dostaną natomiast iście lordowską paczkę – niespodziankę, dlatego proszę Was, by w komentarzu dodać „gram o spotkanie” lub „gram o paczkę”! Czas start, kończymy o północy z niedzieli na poniedziałek.

P.S. Jeśli nie wygracie w moim konkursie, to i tak macie szansę na nagrody – Lord przygotował wiele niespodzianek. Szukajcie na blogach wpisów o jeżynowym Somersbym, wielu blogerów biorących udział w tej akcji ma coś do rozdania ;)

Stay open-minded! Powodzenia!

REGULAMIN KONKURSU Somersby

Wpis jest częścią kampanii promocyjnej nowego smaku napoju piwnego Somersby.

UPDATE – WYNIKI.

Lordowska komisja obradowała. Długo głowy swe łamała, wszystkich nagrodzić nie zdołała, ale szczęśliwców ostatecznie wybrała. Dwoje paczki otrzyma, dziewięcioro zaś do świty Lorda dołączy i w Somersby Estate napitkiem i strawą raczyć się będzie. Oto lista nagrodzonych:

Paczka-niespodzianka (nie wiem, co zawiera, ale Lord obiecał, że będzie ciężka i smaczna) leci do:

1. Ewelina Wawrzyniak

2. Michał Patelka

PODAJCIE NA PRIV ADRES DO WYSYŁKI!

 

Do świty Lorda dołączają:

1. Asia Majewska

2. Kasia Aniszewska

3. Przemek Brutkowski

4. Bronisław Turek

5. Ada Weremij

6. Marek Barański

7. Agata Sas

8. Natasza Rozmus – Król

9. Paweł Gidlewski

Spotykamy się w niedzielę o 13:00 w Somersby Estate na terenie Multikina, Al. KEN 60, Warszawa. Do zobaczenia :)

 

 

Otwarcie Bobby Burger w Krakowie

Obiad u cioci, czyli wizyta w Skamiejce

2 komentarze

Dodaj komentarz