close
Polsat Food Network i Travel Channel Patronami medialnymi Street Food Polska!

Polsat Food Network i Travel Channel Patronami medialnymi Street Food Polska!

0udostępnień
15 marca 2016502Przeglądy

Andrew Zimmern (Bizarre Food), Adam Richman (Man vs Food), Andy Bates, Jack Maxwell (Podróżnik na gazie), Guy Fieri, Luke Nguyen… Na pewno znacie te nazwiska i kojarzycie ich programy. To zaszczyt znaleźć się w takim towarzystwie. Czemu o tym piszę? Bo…

Mamy to! Dwa międzynarodowe kanały telewizyjne specjalizujące się w jedzeniu                      i podróżach, czyli Polsat Food Network i Travel Channel objęły patronat nad naszym blogiem!

Co to oznacza? Na początek mogę zdradzić, że oznacza to między innymi dołączenie przez nas do elitarnego grona autorów publikujących na kanałach społecznościowych Polsat Food Network i Travel Channel. Oznacza regularną publikację wybranych materiałów z naszego bloga, w tym relacje z naszych eventów. Oznacza to także patronat nad przygotowywaną przez nas wyprawą do Wietnamu – relacje z Wietnamu także ukazywać się będą na w/w kanałach. W tej chwili mogę zdradzić, że rozmawiamy o konkursach dla Was oraz wywiadach z gwiazdami obu telewizji, które będziemy publikować na blogu :)

Czuję się niesamowicie wyróżniony zainteresowaniem ze strony takich potentatów medialnych i mam nadzieje, że już niebawem i Wy uszczkniecie nieco z tej współpracy.

SFP-TC

Jazz i burgery – to się musiało udać!

Bąkowo Zohylina – kuchnia góralska na najwyższym poziomie

Dodaj komentarz