close
Pizza dla studenta, czyli Maestro Pizza

Pizza dla studenta, czyli Maestro Pizza

0udostępnień

Dziś trochę nietypowo – recenzja w formie listu. Dostałem otóż mejla od Łukasza, który opisał mi zjedzoną przez siebie pizzę. Spytałem czy ma jej zdjęcie. Miał. No więc uznałem, że wrzucę to na bloga, bo z tej pizzerii jeszcze recenzji nie mamy. Postanowiłem też nie zmieniać formy wpisu – publikuję tak, jak dostałem:

Drogi Żorżu,
jako, że dziś sobota postanowiłem zamówić sobie ku uciesze ducha i podniesieniu morale biednego studenta pizzę z pizzerii o śmiałej nazwie „Maestro Pizza”. Skorzystałem z promocji, jaką oferuje serwis pyszne.pl, a konkretniej z kodu uprawniającego do upustu 10 zł.

Tak więc za pizzę łącznie zapłaciłem 17 zł (25 zł – 10 zł – cena pizzy 42 cm + 2 zł dowóz) Jak na taką wielkość, cena uczciwa, na studencką kieszeń :) Zdecydowałem się na Pizzę Mazurską tj.Oregano, Bekon, Pieczarki, Cebula, Pomidor, Ser, Sos pomidorowy.

Pizza nadjechała w czasie 30 min od złożenia zamówienia, dodatkowo jako osoba nieogarnieta zapomniałem podać nr bloku i mieszkania, wpisałem tylko piętro, ale miła pani Marta się o to dopytała dzwoniąc do mnie :)

A sama pizza..no cóż, przyjechała ciepła, ale w język nie parzyła, co nie jest żadnym zastrzeżeniem-składników jest nie za dużo, nie za mało, w sam raz, choć cebula na mój gust mogłaby być mniejsza…

[singlepic id=141 w=320 h=240 float=]

A teraz pojedziemy..mówiąc sos mam na myśli sos, a nie zupę – mam nim pizzę smarować, a nie polewać :) także tu duży minus dla Mistrza.

Podsumowując: za tę cenę taki rozmiar – warto :)

Pozdrawiam, Łukasz, wierny czytelnik

Maestro Pizza mieści się w Warszawie, na ulicy Radzymińskiej 204

Dobra przekąska z gyrosem, czyli sandwicz z Primo Pizza

Arek ocenia McMuffin, czyli znowu o śniadaniu w Maku

Dodaj komentarz