close
Mój wymarzony burger – konkurs dla Czytelników Street Food Polska

Mój wymarzony burger – konkurs dla Czytelników Street Food Polska

0udostępnień

Czy wiecie, że już w piątek w jednym z kieleckich lokali McDonald’s szykuje coś naprawdę WOW? Coś, czego jeszcze w Kielcach nie było? No to już wiecie. A teraz…

Czy należysz do osób, które tak jak ja traktują jedzenie jako dobrą zabawę? Czy sprawia Ci przyjemność komponowanie własnych smaków? Lubisz wykazać się pomysłowością podczas komponowania posiłku i lubisz swoja kreatywnością zaskakiwać przyjaciół i samego/samą siebie? Jeśli twoja odpowiedź brzmi tak, masz czas we czwartek wieczorem, mieszkasz w Kielcach i chcesz pojawić się ze mną na VIP Party, na którym będziesz mógł/mogła pochwalić się swoimi pomysłami – ten konkurs jest dla Ciebie!

Zadanie jest banalne proste – w komentarzu pod tym postem skomponuj swojego wymarzonego burgera. Forma dowolna, możesz pisać prozą lub wierszem :) Wśród wszystkich odpowiedzi wybierzemy DWIE, których autorzy/autorki/para mieszana pójdą ze mną na VIP Party w czwartek, 3 marca w godz. 18:00 – 21:00, gdzie będziemy jedli, pili i bawili się jedzeniem ;)

Ponieważ impreza odbędzie się w Kielcach, konkurs skierowany jest do osób z Kielc, osoby spoza Kielc mogą brać udział, o ile w wypadku wygranej dotrą na imprezę na własny koszt.

Czas start, kończymy o północy z wtorku na środę,  nazwiska zwycięzców podamy tutaj w środę przed 11:00. 

EDIT – WYNIKI: Na imprezę w czwartek idą ze mną Konrad Piotrowski i Dommin Cichy. Gratuluję! Napiszcie na priv, umówimy się na odbiór zaproszeń :) Wszystkim biorącym udział w zabawie serdecznie dziękuję! 

Roast & Toast – wreszcie dobre zapiekanki w Krakowie?

Szwedzki stół po chińsku, czyli WOK Sushi na dworcu Warszawa Centralna

Dodaj komentarz