http://streetfoodpolska.pl/web/wp-content/uploads/2017/03/17038546_1859626454322783_3736752503023334729_o-1050x546.jpg

Międzynarodowy Dzień Food Trucków / SF Heroes x Targ Śniadaniowy

Idzie Wiosna, idzie nowe!
🎉🎁🔔💣
Świeżo powstała grupa Street Food Heroes💥 we współpracy z TARG Śniadaniowy💪 uprzejmie i uroczyście zapraszają na huczne obchody Międzynarodowego Dnia Food Trucków !!!
❤💚💛
Z zimowego snu 🐣obudzimy dla Was naszych wybitnych food truckowych przyjaciół😘, aby ugościć Was pysznym jedzeniem jak przystało na takie święto.
Ośmiu food truckowych śmiałków💪 stawi się 11 marca w hali przy Targu Śniadaniowym przy ul. Włościańskiej 52, gdzie karmić będą Was, Wasze Miłości, przyjaciół, rodzinę, sąsiadów, a i coś dla czworonogów 🐕też się na pewno znajdzie! 
W towarzystwie wystawców Targu Śniadaniowego✌ sprawimy, że będzie 🌎światowo, 🍎świeżo, kolorowo, 🍰na słodko, 🌶na ostro, 🐲azjatycko, 🍀wegańsko (nie tylko,rzecz jasna), – wybornie!🍽 

Wpadajcie zjeść, odpocząć, posiedzieć, pogadać lub po prostu zbić piątki – to impreza robiona przez przyjaciól dla przyjaciół !🏃🍻
To nasze małe święto …

Street Food Polska też tam będzie i zda Wam relację! 

Karmić będą:

My Little Thailand  

prywatnie pasjonaci kuchni tajskiej, co czuć w ich produkcjach. Pikantnie, świeżo, słodko, kwaśno, a na pewno oryginalnie. Smak Tajlandii zamknięty w ich daniach uwiedzie każdego!

Tio Malo – Tex-mex w naszym wykonaniu to przede wszystkim oryginalne produkty, własnej roboty salsy oraz pasja gotowania i łączenia smaków.

Nice To Eat You – 

kanapki w stylu bostońskim. Kapitalne i nieoczywiste połączenia smakowe. Sprawdźcie, a nie zawiedzie się!

GoFreak gofry na słono i słodko. Brzmi banalnie? To zobaczcie zdjęcia:

Disco Volante –  to esencja włoskiej pizzy. W dosłownym tłumaczeniu oznacza Latający Spodek. Dlaczego akurat tak się nazywamy? Bo nasza pizza jest okrągła jak spodek i może się zjawić w dowolnym miejscu tak szybko jak zechcecie. A tam gdzie pojawi się Disco Volante, tam wibruje muzyka i pozytywna energia! 

Akita Ramen – najlepszy ramen z food trucka i prawdopodobnie najlepszy ramen w Polsce! Po prostu spróbuj!

Burger Truck – legenda warszawskich burgerów. Ich Bekonator stał się kanapką ikoniczną dla miłośników mięsa.

Jak widać każdy znajdzie coś dla siebie. 

To z kim się widzimy? ;)

  Pamiętajcie!

 
 
sobota w godzinach 10:00 – 17:00

 ulica Włościańska 52, 01-710 Warszawa, Polska

 
There are no comments

Add yours