close
Master Chef 4 Dogs po raz drugi!

Master Chef 4 Dogs po raz drugi!

0udostępnień

Po niespodziewanym sukcesie pierwszej edycji Master Chef 4 Dogs (nad którą Street Food Polska miał patronat) nadszedł czas pójść poziom wyżej i tym razem gotować będą Top-Chefowie.

Już 14 stego czerwca w POZNANIU, w Hotelu Ilonn, przy ul. Szarych Szeregów 6 odbędzie się 2 edycja.

1 2

Zasady są proste. Wystarczy wspomóc rzeczowo lub finansowo przytulisko dla psów w Przyborówku. https://www.facebook.com/przytulisko.przyborowkorusiec?fref=ts

A w zamian otrzymacie posiłek od samych mistrzów.

Co można ze sobą przynieść?

3Coś co wspomoże życie tych biednych czworonogów. Organizatorzy przygotowali listę pomysłów dla niezorientowanych. W schronisku potrzebne są m.in.: karma sucha i mokra, ryż, makaron, kasza, stare koce, kołdry, poszwy i ręczniki na posłania dla zwierząt, miski i stare garnki, środki czystości, lekarstwa i środki opatrunkowe, zabawki, gryzaki, gazety nie na błyszczącym papierze.

A jeżeli uważacie, że to mało, to najpiękniejszym prezentem dla psiaków będzie kochający dom, pełna miska i ludzie, którzy wezmą na spacer, możecie zaopiekować się na stałe jednym z psiaków.

Akcja jest organizowana drugi raz i jej organizatorem jest

4

Zobaczcie jak wyglądała pierwsza edycja.

5 6 7 8 9 10 11 12Pamiętajcie!

Aby otrzymać posiłek od kucharzy należy na wejściu ofiarować dary lub datki dla schroniska. Taka osoba otrzymuje bon, który będzie informacją dla kucharzy, a w zamian dostanie wyśmienity posiłek.

W sobotę będą dla was gotować

13 14 15 16 17 18 19 20

Do zobaczenia w SOBOTĘ! Ja będę na 100%. Qlinarny Qń.

Wszystkie informacje znajdziecie pod tym adresem

https://www.facebook.com/masterchef4dogs

Kurczak inaczej, czyli Tortille Świata w Western Chicken

Delibar, czyli nie tylko langosze

Dodaj komentarz