Lajfstajl, czyli nie tylko o jedzeniu

Nie samym fast foodem człowiek żyje. Chcemy Was zaprosić do odkrywania również innych przyjemności. W tym dziale znajdziecie informacje o „przyjemnościach okołojedzeniowych”: trunkach, tytoniach, kawach… Odkłamiemy mity nt. palenia cygar, powiemy co nieco o winach, whisky, koniakach i piwach, nauczymy Was jak wybrać i zaparzyć dobra kawę itp. Dział będzie systematycznie rozwijany, więc zaglądajcie tutaj co jakiś czas.

Ktoś spyta: a jak się ma palenie cygar do fast foodów? A normalnie się ma. To, że cygara są ekskluzywną przyjemnością dostępną dla mafiozów lub brzuchatych burżujów to mit. W USA na przykład palenie cygar ma wymiar towarzyski – niektórzy zamiast na piwku spotykają się na wspólne palenie cygar. Są cygara drogie, ale są i takie na każdą kieszeń. A uwierzcie mi na słowo, bo to praktykowałem osobiście, rozmowy przy cygarku mogą być równie inspirujące, co przy jedzeniu.

Czy jeśli jadam fast foody nie mogę być jednocześnie miłośnikiem irlandzkich whisky? A kto mi zabroni? Kto TOBIE zabroni lubić kebab i wypijać do domowego obiadu kieliszek dobrego wina?

Jeśli te tematy Cię interesują, a jesteś w nich laikiem – nie przejmuj się. Znajdziesz tutaj informacje i recenzje pisane przez pasjonatów, jedni znają się na tym lepiej, inni dopiero się uczą, więc zarówno amatorzy, jak i ci bardziej w temacie obyci będą mieli co poczytać.

 

CYGARA

TRUNKI

EVENTY


There are no comments

Add yours