close
Kupony rabatowe do Maka, czyli jak zjeść taniej

Kupony rabatowe do Maka, czyli jak zjeść taniej

0udostępnień

McDonald’s albo się lubi albo nie. Ja lubię, więc kiedy wypuścili nową ofertę rabatową, zaopatrzyłem się w kupony i ruszyłem jeść. Dzięki kuponom można zawsze parę złotych zaoszczędzić, a dla mnie była to okazja do zamówienia rzeczy, których do tej nie testowałem.

Miałem więc kupon na zestaw McWrap + sałatka z sosem + woda mineralna, a na wszelki wypadek dobrałem jeszcze 6 sztuk McNuggets z sosem. Zestaw dzięki kuponom kosztował 12 zł, McNuggets 6 zł (mam Bonifikartę, ale są też kupony 2 porcje McNuggets w cenie jednej). Normalnie 6 sztuk nuggetsów kosztuje 8,30 zł. Za całość zapłaciłem więc równe 18 zł.

P1020009

Zacząłem od McNuggetsów:

P1020010P1020012

Jak widać pod chrupiącą i dobrze doprawioną panierką znajdziemy soczyste mięsko z piersi. Nuggetsy maczane w sosie BBQ smakowały mi, choć nie ukrywam, że jeśli chodzi o kurczaka w Maku, to zdecydowanie najbardziej smakuje mi we wrapach (ten bez panierki). W zestawie z frytkami i napojem albo sałatką mogą stanowić ciekawą propozycję na średni głód, same tylko jako przekąska.

Zestaw. 

Sałatkę w Maku zamówiłem po raz pierwszy. Normalnie kosztuje 3,50 zł. Wybrałem do niej sos Cezar. Nie mając doświadczenia w tym temacie polałem go na wierzch i pomieszałem widelcem.

P1020014

W kubełku znajdziemy miks sałat, troszkę marchewki i pomidora. Osobiście zamieniłbym np. sałatę lodową (za którą nie przepadam) na świeżego ogórka. Ale to już takie moje czepialstwo. Jak wiecie, bo niejednokrotnie to pisałem, staram się w takich miejscach z warzywami nie przesadzać, no chyba, że decyduję się na potrawę typowo wegetariańską. Sos Cezar smaczny, choć nie ukrywam, że z kurczakiem smakowałby lepiej ;) Czy zamówię ponownie? Raczej następnym razem spróbuję sałatki Premium z kurczakiem i grzankami. Sporo droższa, ale większa i… ma mięsko. Ta za 3,50 zł mogłaby być dobrym uzupełnieniem np. Kanapki Zbójnickiej, która sama w sobie dla mnie za sucha. No i uczciwie trzeba przyznać, że 3,50 zł to niska cena za kubełek sałatki.

McWrap.  Wybierać możemy między wszystkimi dostępnymi McWrapami, ja zdecydowałem się na McWrapa Kurczak Orientalny z sosem ostrym. Wg paragonu dzięki kuponowi kosztuje 7,90 zł, a więc o 3 zł taniej niż solo. Pisałem już o nim wcześniej, ale skoro wziąłem to powtórzę: to moim zdaniem najlepszy wrap w ofercie McDonald’s. Dużo soczystego, grillowanego kurczaka, sporo chrupiących warzyw i świetny sos – smakuje jak dobry kebab z kurczakiem :)

P1020015P1020016P1020017 

Woda mineralna. Woda, jak woda. Jakoś do takiego jedzenia zdecydowanie bardziej smakuje mi cola.

Podsumowując: za 18 zł najadłem się, spróbowałem dwóch nowych dla mnie dań (McNuggets i Sałatka), wyszedłem zadowolony ALE: o ile McWrap nie zawiódł, to taki zestaw „fit” (sałatka + woda mineralna) nie jest dla mnie. Wolę z frytkami i colą. Fakt, najdałem się i było mi lekko, ale… smak nie ten. Dla kogoś, kto też za „fit” nie przepada dużo lepszą opcją będzie (i zdecydowanie najkorzystniejszą cenowo)  kupon na zestaw BigMac + średnie frytki + średni napój za 10 zł. Szkoda, że w książeczce rabatowej jest tylko jeden :)

P1010885

English Burger w Yummie

O Hot Dogach z pieca słów kilka

Dodaj komentarz