close
Konkurs z Piramidą Steakhouse – dzień drugi i wyniki zadania z dnia pierwszego

Konkurs z Piramidą Steakhouse – dzień drugi i wyniki zadania z dnia pierwszego

0udostępnień

Piramida Steakhouse to 11 lat tradycji

Dziś w ramach konkursu nie będzie standardowego pytania, lecz zadanie specjalne. Ale najpierw garść ciekawostek o Piramida Steakhouse (pamiętajcie, będziecie mogli znaleźć tam podpowiedź do jutrzejszego pytania konkursowego).
Sieć restauracji Piramida Steakhouse składa się z pięciu restauracji. Pierwsza Piramida Steakhouse została założona we Wrocławiu, przy ul. Świętego Mikołaja 7. Była przestronna, a przy tym gustownie i ciepło urządzona. I tak pozostało do dzisiaj.
Naszych specjałów rodem z Egiptu możecie również spróbować w Kielcach, Bielsku-Białej, Opolu. We Wrocławiu znajdują się dwie restauracje, które zlokalizowane są zaraz obok wrocławskiego rynku.  
Oto dzisiejsze zadanie: Zrób sobie zdjęcie z Piramidą Steakhouse. Na wykonanie zadania macie dwa dni – termin nadsyłania zdjęć upływa jutro o północy (czyli północ ze środy na czwartek).
Podesłane zdjęcia zostaną ocenione a najciekawsze wygrywa.
Adresy piramid możecie znaleźć po kliknięciu na baner. Zdjęcia ślijcie na streetfoodpolska@gazeta.pl
Powodzenia!
A teraz rozwiązanie zadania z dnia wczorajszego. Prawidłowa odpowiedź na wczorajsze pytanie to: Piramida Steakhouse słynie z kuchni egipskiej, bliskowschodniej. W losowaniu szczęście uśmiechnęło się do ponny2 , wygrywa podwójne zaproszenie do wybranej przez siebie restauracji Piramida Steakhouse.

Losowanie przeprowadzam zawsze w ten sam sposób: numeruję maile w kolejności nadsyłania, następnie numery przepisuję na karteczki, które wrzucam do naczynia, mieszam i wyciągam – w tym przypadku jedną.

Zgadzasz się z nami? Nie zgadzasz? Masz własną opinię? Skomentuj ten post!
Opinie wulgarne, wyglądające, jak nachalna reklama, reklamy itp. będą usuwane.

Jak to się robi we Francji czyli pochwała prostoty

Zapiekanki ze Skawiny, czyli Ania testuje specjalnie dla nas!

Dodaj komentarz