close
Konkurs czas zacząć!!!

Konkurs czas zacząć!!!

0udostępnień

Zgodnie z zapowiedzią zapraszam Was do konkursu. Konkurs trwa od poniedziałku 23.04.2012 do 13.05.2012. Ponieważ udało mi się zebrać więcej sponsorów, postanowiłem podzielić konkurs na 3 etapy (każdy trwa tydzień).
Nagroda główną, ufundowaną przez sabatnagruszy.pl, jest pobyt dla dwóch osób z pełnym wyżywieniem w gospodarstwie agroturystycznym Sabat Na Gruszy. Ponadto co tydzień grać będziecie o różne nagrody. I tak:

  • tydzień pierwszy (23.04.20012 – 29.04.2012 do północy) – do rozlosowania mamy: 2 kupony o wartości 20 zł na dowolnie wybrany drink z karty do zrealizowania w Klubie Pooder, 3 kupony o wartości 20 zł do zrealizowania w Klubo Kawiarni Cukier oraz 2 kupony na Kanapkę Michała do zrealizowania w barze 4Mobiles lub „Kebab”
  • tydzień drugi (30.04.2012 – 6.05.2012 do północy) – do rozlosowania mamy: kupon na 50 zł do zrealizowania w VooDoo Steak House & Pizza, 2 kupony na Kanapkę Szefa do zrealizowania w barze 4Mobiles lub „Kebab” oraz 2 kupony na Zapiekankę Ziemniaczaną z Kiełbasą do zrealizowania w barze „Kebab”
  • tydzień trzeci (7.05.2012 – 13.05.2012 do północy) – do rozlosowania mamy: 3 paczki – niespodzianki ufundowane przez Sklep AGA, 2 kupony na Dużą Lornetę z Meduzą do zrealizowania w Klubie Tapas oraz niespodziankę od Elitgraf.pl.
Co zrobić żeby wygrać? Otóż: co tydzień (23.04, 30.04 i 7.05.2012) publikować będziemy na blogu pytania. Odpowiedzi należy przesyłać mailem na adres streetfoodpolska@gazeta.pl najpóźniej do ostatniego dnia danego tygodnia. Nie ma limitu wygranych, czyli przy odrobinie szczęścia wygrywać możesz co tydzień! Ze zwycięzcami kontaktować będziemy się drogą elektroniczną.
Żeby wziąć udział w losowaniu nagrody głównej należy przesłać mejlem na wyżej podany adres dokończone zdanie: „Idealne gospodarstwo agroturystyczne….” – długość wypowiedzi dowolna.

WYJAŚNIENIA DOTYCZĄCE NAGRÓD:
  1. Pobyt w gospodarstwie agroturystycznym Sabat na Gruszy: nagroda obejmuje pobyt dla dwóch osób (1 nocleg), pełne wyżywienie oraz dodatkowo wypożyczenie rowerów na cały dzień lub wędkowanie. Kupon można zrealizować po 1 czerwca 2012.
  2. Kupony na określone kwoty realizowane są „bez reszty”, czyli wybierając np. drinka za 18 zł, a dysponując kuponem na 20 zł – nie otrzymasz reszty! Możesz oczywiście użyć kuponu w rozliczeniu, czyli dopłacić, jeśli wybierzesz coś powyżej tej kwoty.
  3. Kupony na określoną kwotę ważne są 1 miesiąc.
  4. Nagrody nie są wymieniane na gotówkę!
  5. Kupony do klubów i Sklepu AGA odebrać może wyłącznie osoba pełnoletnia!
Zachęcam do „polubienia” na Facebooku naszych sponsorów – nie jest to obligatoryjne, ale byłoby miłym gestem z Waszej strony :) Miłej zabawy – pierwsze pytania pojawią się na blogu 23.04 do godziny 15.00.


Sponsorzy konkursu:
Sklep AGA
Tapas
Pooder
Cukier
Elitgraf
Sabat Na Gruszy
VooDoo Steak House & Pizza
Bary 4Mobiles i Kebab

Organizator: StreetFoodPolska

Zgadzasz się z nami? Nie zgadzasz? Masz własną opinię? Skomentuj ten post!
Opinie wulgarne, wyglądające, jak nachalna reklama, reklamy itp. będą usuwane.

Tortilla z karkówką, czyli alternatywa dla kebaba

Konkurs – tydzień pierwszy

1 Comment

Dodaj komentarz