close
Jak to się robi w Polsce?

Jak to się robi w Polsce?

0udostępnień
7 czerwca 2013147Przeglądy1Comment

Chyba wokół żadnej sieci z jedzeniem nie narosło tyle mitów, co wokół McDonalda. Ileż ja na fan page’u zebrałem zarzutów, że promuję frytki z proszku, kotlety bez mięsa, bułki z tektury itp.

 

Kiedyś pisałem Wam, że zostałem wspólnie z kilkoma blogerami (różnych branż) zaproszony do ciekawego projektu. Dziś mogę juz zdradzić, co to za projekt. Otóż będziemy zwiedzać fabryki polskich dostawców McDonald’s. Na własne oczy zobaczymy, skąd biorą się składniki do Makowych dań i jak powstają.

 

Obiecuję, że po powrocie przygotuję dla Was obszerną relację z wyjazdu, którą (jeśli nie będzie zakazu fotografowania) wzbogacę fotografiami. Ile mięsa jest w kotletach, czy Makowe frytki naprawdę powstają z ziemniaków, skąd się biorą warzywa do hamburgerów i sałatek, jak wypieka się bułki – na te i inne pytania odpowiem Wam wyczerpująco. Na pierwszy ogień idą frytki – zwiedzimy zakłady w Lęborku i Bobrownikach.

 

A teraz niespodzianka dla Was: w komentarzach pod tym postem napiszcie, co Wy chcielibyście podczas takiej wycieczki zobaczyć, z jakim mitem nt. MD się zmierzyć? Piszcie śmiało i szczerze, bez cukrowania, najlepsza wypowiedź zostanie nagrodzona takim właśnie wyjazdem – ktoś z Was dołączy do grona Dociekliwych i będzie mógł osobiście zobaczyć, jak to się wszystko odbywa. McDonald’s przygotował też 10 nagród pocieszenia. Czas start, konkurs kończymy w czwartek 13.06 o 23:59.

Uwaga! Wyjazd przeznaczony jest dla osób, które ukończyły 18 lat !!!

 

EDIT: 

WYNIKI KONKURSU Z McDonald’s Polska :

Ciężko było wybrać jednego zwycięzcę, bo poziom Waszych odpowiedzi był jak zwykle bardzo wysoki. Niestety, reguły były proste – wyjazd i iPada Mini wygrywa tylko jedna osoba. A osobą, której odpowiedź zrobiła na jury największe wrażenie jest Jakub Kalitowski. Gratuluję! Napisz na priv podając swój majl i telefon.

10 nagród pocieszenia w postaci McCzeku na 20 zł i Bonifikarty do restauracji McDonald’s wygrywają:
1. Łukasz Npk P
2. Jakub Biernacki
3. Hubert Mikucki
4. Ania Ćwicząca
5. Jakub Rybarczyk
6. Karolina Kwiatek
7. Marta Maczyszyn
8. Anna Draszba
9. Konrad Kaczmarczyk
10. Łukasz Brzycki

Gratuluję! Od Was potrzebuję na priv adresów do wysyłki nagród.

W imieniu swoim i McDonald’s Polska dziękuję wszystkim, którzy wzięli udział w konkursie i przypominam, że nadal możecie grać o wyjazd na fan page’ach Żółw ocenia nieco pożywienia i BLOGosławiony.

Pizza wegetariańska, czyli wizyta w Soprano

Włoskie uniesienie z Monicą Bellucci w Bar a Boo, czyli Qñ który dotarł do ziemi obiecanej

1 Comment

Dodaj komentarz