http://streetfoodpolska.pl/web/wp-content/uploads/2016/10/street_FB_2-1.png

Jak szybko znaleźć najbliższego food trucka albo dobrą knajpę?

Street Food Polska Partnerem nowej polskiej aplikacji!

Wiele razy szukałem późno otwartej knajpy albo byłem w nowym mieście i nie bardzo wiedziałem, gdzie pójść (w końcu nie wszystkie miasta mamy opisane na blogu). Na ostatnią chwilę zwykle trudno znaleźć coś w pobliżu. Pewnie nie raz mieliście podobną sytuację. Ale pojawiło się rozwiązanie – aplikacja wHereis24?, która od niedawna działa na rynku. Pomoże nam znaleźć szybko najbliższy food truck i knajpę. Zresztą nie tylko to.

street_fb

Wystarczy, że po pobraniu wybierzemy interesującą nas kategorię (możemy wybierać m.in. wśród jedzenia, pubów i food trucków), a aplikacja nas zlokalizuje i wskaże najbliższe miejsca. Co więcej, pokaże także jak tam dotrzeć! W przypadku food trucków, ich lokalizacje są na bieżąco aktualizowane, więc szybko znajdziemy te najbliższe i porównamy odległości. Dla użytkowników za całkowitą darmochę!

street_food_burrito

wHereis24? może się przydać praktycznie każdemu, więc zachęcam do jej sprawdzenia. Ma potencjał. A i przedsiebiorcy mogą na niej skorzystać, bo to ciekawe narzędzie do przedstawienia swojego biznesu szerszej grupie. Pobierzcie i spróbujcie, pewnie i Wam się spodoba. Apka dostępna jest na urządzenia z Androidem, lada moment ma też wejść wersja na iOS.

I teraz uwaga! Jeśli prowadzisz działalność – food truck, restauracja, bar, sklep, apteka – cokolwiek z fizyczną lokalizacją, możesz do 12.12.2016 przetestować aplikację i wszystkie jej funkcjonalności za free. A jest ich naprawdę dużo! Wystarczy po kliknięciu w „KUP abonament” w okienko „wpisz kod rabatowy” wpisać STREETFOOD i cieszyć się pełną funkcjonalnością, zanim zdecydujesz czy warto wykupić abonament. Swoją drogą ceny zaczynają się od 7 zł, więc miesięczny abonament kosztuje Cię tyle co kawa.

Fan page: https://www.facebook.com/whereis24/

Aplikacja w Google Play: http://bit.ly/2e2Xgm9

 
There are no comments

Add yours