close
Jak jeść w fajnych miejscach i nie zbankrutować?

Jak jeść w fajnych miejscach i nie zbankrutować?

0udostępnień

Artykuł powstał we współpracy z firmą OpenCard.

Tradycyjne i egzotyczne posiłki w najlepszych miejscach za pół ceny? Z OpenCard jest to możliwe.

Czy jesteś miłośnikiem dobrego jedzenia, ceniącym sobie różnorodność kulinarną oraz swobodę wyboru? Chciałbyś do tego zaoszczędzić? Idealnym rozwiązaniem jest więc dla Ciebie OpenCard – program, który w całej Polsce daje zniżkę 50 proc. na jedzenie lub 30 proc. na cały rachunek łącznie z napojami i alkoholem. Do wyboru jest ponad 750 restauracji serwujących dania tradycyjnej kuchni polskiej, europejskiej, meksykańskiej, indyjskiej, bałkańskiej czy afrykańskiej. Karta OpenCard pozwala nie tylko na uzyskanie rabatu jej posiadaczowi, ale również towarzyszącym mu przyjaciołom – nawet do 12 osób. Rabaty można wykorzystywać przy każdej wizycie w restauracji.

zomato-1600x800-android

OpenCard jest idealnym rozwiązaniem zarówno dla tych, którzy chcą częściej wychodzić do restauracji, jak i tych którzy jedzą na mieście z czystego pragmatyzmu – zachęca Mateusz Warpas z OpenCard. – W obu przypadkach rabaty, które zapewnia OpenCard pozwolą jeszcze częściej kosztować różnorodnych dań, nierzadko wychodzących spod ręki najlepszych szefów kuchni. Tworząc program staramy się różnicować rodzaj kuchni i restauracji tak, aby niezależnie czy wybieramy się na wystawną kolację czy po prostu chcemy zjeść szybki obiad z przyjaciółmi, lokale z OpenCard były pierwszym wyborem. Po co przepłacać skoro można zjeść tanio i dobrze dzięki naszej karcie? – dodaje Warpas.

untitled-design

Kup kartę w specjalnej cenie.

Dla czytelników Street Food Polska mamy specjalny kod rabatowy obniżający cenę aż o 40%. Kod STRF40 trzeba wpisać w pole „kod promocyjny” w procesie zakupu karty.

Jak działa program w praktyce? Wybierz lokal, zadzwoń i zrób rezerwację wspominając, że jesteś użytkownikiem OpenCard. Możesz zrobić to m.in. za pomocą aplikacji mobilnej, która zlokalizuje najbliższe Ci lokale, pozwoli wybrać numer i poprowadzi na miejsce. Po przyjściu do lokalu pokaż kartę i ciesz się pysznym jedzeniem taniej. Teraz wszystkie, nawet najdroższe dania są w zasięgu ręki!

Group of friends making barbeque in the backyard. concept about good and positive mood with friends

 

Food trucki pod Galerią Łódzką – relacja podwójna

Słowacki street food

Dodaj komentarz