close
Hello Art – kolorowy świat

Hello Art – kolorowy świat

0udostępnień

Czas, kiedy food truck stawał gdzieś na mieście i podnosił klapę, przed którą już wcześniej ustawiała się długa kolejka, bezpowrotnie minął. Dziś trzeba się wyróżnić z tłumu, bo food trucków w Polsce jest ponad 1000. Oprócz dobrego jedzenia trzeba również przyciągnąć wzrok klienta. I tutaj z pomocą przychodzi grupa Hello Art, tym bardziej, że na hasło Street Food Polska dostaniecie 20% zniżki ;)

Południowa Polska rok 1996, to tam zaczyna się historia naszej działalności miejskiej i przygoda która trwa aż do dziś.

Wszystko zaczęło się od wykonywania klasycznych Graffiti na ścianach śląskich miast, inspirowanym klimatem nowojorskiej subkultury. Z biegiem czasu każdy z nas zaczął wychodzić coraz dalej na pokaz ze swoimi pracami. Przerodziło się to w życiową pasję, która zaprowadziła nas do ukończenia szkół artystycznych i dalsze doskonalenie swoich umiejętności malarskich i projektowych.

Determinacja, przyjaźń, i wspólne cele doprowadziły nas do założenia kolektywu pod nazwą Hello Art, gdzie pasję zaczęliśmy łączyć z pracą.

Na początku Hello Art tworzyły dwie osoby: Dawid Ket i Paweł Cruze, którzy (jeszcze przed założeniem działalności) wspólnie zdobili ściany miast w kraju i za granicą. Z czasem dołączyły do nas nowe osoby, takie jak Richie Mosk (dosłownie mózg patentów malarskich w naszej grupie), podjęliśmy też współpracę z innymi zaprzyjaźnionymi osobami zajmującymi się malowaniem artystycznym – grupa daje nam ten komfort, że nie ma dla nas rzeczy, których jeszcze nie pomalowaliśmy. OK – rakiety NASA i budynku Burz Chalifa w Dubaju jeszcze nie, ale wszystko przed nami :p Malujemy wszystko – od prostych form aż po fotorealistyczne odwzorowania projektów, od kolorowych food trucków przemierzających szosy po murale na budynkach.

Do danego zlecenia zawsze dobieramy odpowiednią technikę, bardzo cenna jest tu znajomość farb – jakie dostosować do danego materiału i odpowiedniego zabezpieczenia ich, tak by grafiki były trwałe na lata. Bez tego ani rusz!

W dobie dzisiejszej techniki rynek farb daje nam farby UV, farby zmieniające swoją barwę pod wpływem wody, temperatury czy innych czynników zewnętrznych, a nawet imitujące lustro – można stać się czarodziejem z Hollywood.

Obecnie na koncie mamy setki pomalowanych ścian w kraju i Europie, a nawet w Stanach Zjednoczonych i Japonii! Dojedziemy wszędzie – jeżeli ktoś ma fajną wizję to pomagamy mu ją w jak najlepszy sposób zrealizować.

Nasze prace oddają indywidualność, zawsze staramy się by były jak najbardziej bliskie naszym klientom i cieszyły oko za każdym razem, gdy się je widzi.

Co zrobić jeśli chcesz byśmy pomalowali coś dla Ciebie? To proste! Wystarczy że skontaktujesz się z nami, opiszesz nam swoją wizję oraz podasz wszystkie informacje, co mamy zawrzeć w projekcie.

Wśród naszej grupy mamy pasjonatów zajmujących się profesjonalnym malowaniem Food Trucków, którzy przeobrażą każdy rodzaj samochodu w niepowtarzalną kuchnię na kółkach!

Pozdrawiamy, załoga Hello Art :)

Zapraszamy na naszą stronę:

www.helloart.eu

Więcej zdjęć: https://www.facebook.com/pg/helloart.eu/photos/?tab=photos_albums

Turecki street food wg Walentego Kani. Część 1

KROVA grill&pub Olsztyn. Burgery takie, że palce lizać!

Dodaj komentarz