http://streetfoodpolska.pl/web/wp-content/uploads/2015/05/sport-cover-500x500-z-logo.jpg

Galeria Kazimierz wybiera sport!

16 maja w Galerii Kazimierz odbędzie się impreza – „Wybieram Sport”. Od godziny 12:00 do 18:00, wszyscy miłośnicy zdrowego i aktywnego trybu życia, będą mieli doskonałą okazję do spędzenia dnia na świeżym powietrzu, zgodnie ze swoimi upodobaniami. Impreza odbędzie  się na terenie zielonym, przy budynkach historycznych Galerii, przy ul. Podgórskiej 34.

sport cover  500x500- z logo

Celem wydarzenia jest propagowanie aktywnych form rekreacji i wypoczynku, integrowanie środowiska dla rozwoju kultury fizycznej, oraz zachęcenie lokalnych mieszkańców małopolski do zwiększenia aktywności.  Inicjatywa skierowana jest zarówno do dzieci, jak i dorosłych. W ramach imprezy przygotowane zostało wiele angażujących atrakcji, dzięki którym uczestnicy zaczerpną wiedzy na temat zdrowego trybu życia, sprawdzą swoją kondycję, doskonale się przy tym bawiąc.

Dodatkowo, specjalnie na tę okazję, Galeria Kazimierz zaplanowała wyjątkową akcję charytatywną. Każdy z uczestników, który zdecyduje się wziąć udział w przygotowanym na tę okazję konkursie, będzie miał okazję wsparcia szczytnego celu.
Program imprezy: (od godziny 12:00 do 18:00)

  • Wioska sportowa – Tor sportowy przygotowany do rozgrywek dla dzieci i rodziców w tym: biegi na czas, skoki, rzut do celu, bieg ze skakanką, tor z przeszkodami, równoważnia.
  • Fitness na świeżym powietrzu – Cogodzinne zajęcia, oraz pokazy aerobiku prowadzone przez wyspecjalizowaną kadrę trenerów personalnych. Dodatkową aktywnością w strefie będą porady eksperckie instruktorów w zakresie zdrowego trybu życia, oraz aktywności sportowych
  • Akademia sportowa – Gry i zabawy dla dzieci
  • Strefa rowerowa – Bezpłatny serwis rowerowy

Do wygrania atrakcyjne nagrody, między innymi:

Rowery, tablety i wiele innych!

Impreza dla wszystkich uczestników wydarzenie jest bezpłatna.

 

***

Galeria Kazimierz to modowe serce Krakowa! Od 10 lat,  umiejscowiona w sąsiedztwie krakowskiego Kazimierza zapewnia swoim klientom komfort zakupów, rozrywkę, wypoczynek i sport. Na pond 36 tysiącach powierzchni GLA znajduje się 140 sklepów polskich i zagranicznych marek, operator spożywczy Alma, 10 salowy multipleks Cinema City, 18 restauracji i punktów gastronomicznych oraz fitness klub Pure Jatomi. Galeria Kazimierz to miejsce niezwykłe także pod względem architektury – łączy w sobie historyczne budynki z nowoczesnymi, szklanymi konstrukcjami, a zielone tereny przy placu historycznym zachęcają do odpoczynku.

Właścicielem Galerii Kazimierz od 2014 roku jest fundusz Invesco Real Estate, a wyłącznym agentem powierzchni najmu jest firma CBRE sp. z o.o. będąca zarządcą Galerii Kazimierz.  Obecnie Galeria Kazimierz przechodzi głęboką metamorfozę związaną z procesami remodelingu i rekomercjalizacji, mające na celu zwiększenie komfortu odwiedzających oraz jeszcze lepsze dopasowanie do ich potrzeb.

***

Oprócz powyższych atrakcji będzie można też smacznie (i co najważniejsze – zdrowo) zjeść. Jedzenie FIT dostarczą food trucki: Manufaktura Krakowska (dwa food trucki) i Food Fuzja.

***

Więcej informacji udzieli:

Katarzyna Kuprjanowicz

PR  Manager

Tel:  +48 694 443 677

e-mail: katarzyna.kuprjanowicz@dnagroup.pl

 
There are no comments

Add yours