close
Farmerska promocja w McDonald’s.

Farmerska promocja w McDonald’s.

0udostępnień

W weekend gruchnęła wiadomość, że od poniedziałku do piątku w restauracjach McDonald’s w godzinach od 7 do 8 rano będzie można całkowicie za darmo otrzymać nową kanapkę Mc Muffin Farmerski. Jako, że zdarza mi się od czasu do czasu jeść w knajpach spod znaku dwóch złotych łuków, to we wtorkowy poranek wybrałem się na śniadanie właśnie tam. Przy okazji chciałem zrobić test najtańszych kanapek w ofercie śniadaniowej czyli Mc Tostów.

Tłok o w pół do ósmej był zdecydowanie większy niż zwykle o tej porze, mnóstwo ludzi musiało widzieć reklamę telewizyjną puszczaną w porze największej oglądalności. Reklama momentalnie stała się przyczynkiem do dyskusji w internecie. Marketingowcy wszelakiej maści zastanawiali się, czy kampania będzie skuteczna i czy przyniesie wzrost zainteresowania ofertą śniadaniową. Z moich obserwacji wynika, że większość ludzi wybiera tylko darmową kanapkę nie dokupując nic do niej. Specjalistą w tej materii nie jestem ale to chyba przyniesie straty.

O wystroju lokalu nie będę się wypowiadał, bo większość McDonaldsów wygląda bardzo podobnie do siebie, efektywnie wykorzystana przestrzeń, bez zbędnych ozdobników, ale czysto i schludnie. Po szybkim zamówieniu i krótkim oczekiwaniu otrzymuje swoje śniadanie. Zawiniątko w którym ukryty jest muffin wygląda na nieduże, po odwinięciu papierka naszym oczom ukazuje się bardzo zachęcający widok. Lekko podpieczona miękka bułka, kotlet wieprzowy, klasyczny topiony ser.

farmerskiChrzanowego sosu nie widać na pierwszy rzut oka ale czuć go od pierwszego ugryzienia. Powiem szczerze, że kanapka bardzo mi smakowała, smak mięsa podkreślony chrzanowym sosem, towarzystwo topionego sera. Bardzo to ładnie wszystko ze sobą zagrało. Smak kotleta przypomina tego z kanapki śniadaniowej wieprzowa de luxe, jednak tutaj wydaje mi się, że jest on grubszy. Sos natomiast jest naprawdę świetny, wyraźnie czuć w nim chrzan i świetnie pasuje do mięsa.

farmerski w środkuKiedy kończy się promocja, owa kanapka kosztuje 4,90 i powiem szczerze, że jest to bardzo ciekawa propozycja.

Towarzystwa McMuffinowi dotrzymały tylko dwie kanapki McTost, ser i boczek oraz ser i szynka. Niestety obsługa lokalu poinformowała mnie, że tego dnia niedostępny jest tost z serem i pieczarkami. Kanapka z serem i boczkiem bardzo mi smakowała, boczek jest dobrze zgrillowany i intensywny w smaku, ser to klasyczny topiony po raz kolejny.

mctost serboczek mctost serboczek1W toście z szynką i serem mamy do czynienia z podobnymi paskami szynki co w kanapce McCroissant, smakuje ona całkiem nieźle a wraz z serem tworzy bardzo przyjemną kompozycję.

mctost serszynka mctost serszynka1Jak oceniam najtańsze propozycje w śniadaniowym menu McDonald’s? Oba tosty bardzo smaczne, a nowy muffin naprawdę świetny, jeśli tylko będę miał okazję jeszcze w tym tygodniu odwiedzić w tych godzinach restaurację spod znaku dwóch złotych łuków, to na pewno chętnie skorzystam z promocji. Mam nadzieję że wejdzie on to stałego menu śniadaniowego bo różnica złotówki i czterdziestu groszy w cenie między tostami a muffinem farmerskim spowoduje, że będę po niego sięgał częściej niż po tosty. Polecam spróbować i przekonać się samemu.

Ceny:

McMuffin Farmerski w promocji między 7:00 a 8:00 za darmo, poza promocją 4,90 zł

McTost Ser i Boczek – 3,50zł

McTost Ser i Szynka – 3,50zł

Nowość w Maku testował dla Was Michał Turecki, nasz człowiek w Krakowie, który od czasu do czasu lubi zjeść w sieciówce.

Pljeskavica i cevapcici, czyli bałkański fast food w Kielcach

Pizza z pieca, czyli wizyta w Pizza Truck

Dodaj komentarz