close
European Street Food Awards Polska – wybierz z nami najlepszego food trucka!

European Street Food Awards Polska – wybierz z nami najlepszego food trucka!

0udostępnień

Street Food Polska po raz pierwszy dołącza do European Street Food Awards. W tym roku wspólnie z Wami, miłośnikami street foodu, wybierzemy najlepsze food trucki. Zwycięzca będzie reprezentował Polskę w finale 2018 European Street Food Awards w Berlinie pod koniec września. Na zwycięzcę czeka finansowa nagroda.

Teraz prosimy Was o wskazanie najlepszych Waszym zdaniem food trucków. Ci, którzy zdobędą najwięcej głosów, wezmą udział w zlocie, który odbędzie się 1-2 września 2018 roku w Krakowie, pod Galerią Kazimierz. Spośród 5 food trucków, które zdobędą najwięcej głosów,  jury (w skład którego wejdą między innymi profesjonalni kucharze), wybierze tego najlepszego, który reprezentował będzie Polskę na finale w Berlinie.

Poniżej znajdziecie linki do regulaminu i formularza do głosowania. Wybierać możecie spośród 30 food trucków, które wyłoniliśmy w kolektywnym głosowaniu redakcji Street Food Polska.

Głosujcie uważnie – GŁOS MOŻNA ODDAĆ TYLKO RAZ!

Wydarzenie —> https://www.facebook.com/events/1642358889214873/

REGULAMIN —> ESA REGULAMIN KONKURSU

A głosujecie TUTAJ —> https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLScrVPFv1k_ySqJalk3UnJ0TE1SXUg5zeao5lXS_7dDms7dcCw/viewform

Struś Burger na Gastro Fajer

Śniadanie na Słodko i Słono w Kołobrzegu

Dodaj komentarz