close
Dobre śniadanie, czyli kajzerki w McDonald’s

Dobre śniadanie, czyli kajzerki w McDonald’s

0udostępnień

Dobrze być blogerem. W zeszłym tygodniu do moich drzwi zapukał kurier i wręczył mi kopertę. W kopercie znalazłem 3 zaproszenia do restauracji McDonald’s na śniadanie:

Oferta obejmowała zestaw powiększony z kajzerką do wyboru: Kurczak Premium lub Jajko De Luxe, a także jako bonus do wyboru: McGriddles lub Owocogurt. W sobotę postanowiłem skorzystać z zaproszenia, wziąłem ze sobą dzieciaki i udaliśmy się do McDrive na Armii Krajowej 1.

Ja zdecydowałem się na Jajko De Luxe, dzieciaki wzięły Kurczaka Premium. Ponieważ  za naleśnikami nie przepadam, a miód lubię tylko w marynatach, wziąłem dla siebie Owocogurt.

Po kilku chwilach odebrałem zamówienie i usiedliśmy przy stoliku.

Kajzerka Jajko De Luxe. Kanapkę dostajemy w pudełku. Po otwarciu widzimy:

Bułka – przepyszna. Chrupiąca skórka, mięciutkie wnętrze. Aromat świeżego pieczywa zmieszany z aromatem bekonu i jajka pobudzał moje ślinianki do wytężonej pracy, ale obowiązek przede wszystkim, więc zanim się wgryzłem sfotografowałem środek:

Pikantny sos musztardowy, nieco sałaty, nieco pomidora, ser cheddar i to co najlepsze: kotlet wieprzowy, sadzone jajko i dwa plastry bekonu. Całość jest po prostu rewelacyjna. Kotlet soczysty i dobrze doprawiony, jajko wyraziste w smaku, bekon dobrze wyczuwalny. Jedna z lepszych kanapek, jakie jadłem ostatnio. Polecam bo pyszne.

Kajzerka Kurczak De Luxe:

Spodoba się pewnie miłośnikom lżejszej kuchni. Solidna porcja kurczaka w pikantnej panierce, rukola, pomidor, sałata i sos majonezowy. Sycąca, ale nie tak, jak Jajko De Luxe, poza tym jak dla mnie za dużo zieleniny. Nie zrozumcie mnie źle – ta kanapka jest niezła. Ale dla mnie … zbyt zdrowa, zielona, nie wiem. Po prostu połączenie wieprzowego kotleta, jajka i bekonu smakuje mi o niebo lepiej.

Owocogurt. Po zjedzeniu zestawu powiększonego nie byłem w stanie już wchłonąć jogurtu na miejscu (zwykle nie jadam śniadań), więc zabrałem go do domu.

Po jakimś czasie wyjąłem go z lodówki i otworzyłem. Powiem szczerze, że szczena mi opadła – w przeciwieństwie do reklamowanych w TV jogurtów „zawierających kawałki owoców” ten jogurt je faktycznie zawiera. I to nie kawałki, a całe owoce:

Do tego orzechowa posypka:

Schłodzony smakował przepysznie. Chyba częściej będę zerkał w stronę Makowych deserów.

Podsumowując: śniadanie z kajzerkami bardzo mi smakowało. Dla kajzerki Jajko De Luxe skłonny jestem zerwać się przed 10 rano z łóżka i zjeść na pusty żołądek. Kto nie próbował, niech czym prędzej nadrobi – każda kajzerka kosztuje 8,90 zł i moim zdaniem warto tyle za te kanapki zapłacić (a za Jajko szczególnie). Owocogurt również zdecydowanie wart swej ceny (4,10 zł). Polecam.

Dobry kebab w Sapko Kebab

Recenzja cygaretki Good Times Silver

Dodaj komentarz