close
Da Grasso. Pizza może okazać się zaskoczeniem.

Da Grasso. Pizza może okazać się zaskoczeniem.

0udostępnień

Pobyt w szpitalu spowodował, że wyczerpał się mój zapas kalorii. Naszła mnie wielka ochota na pizzę, ale tym razem nie taką prawdziwą włoską, lecz „typową osiedlówkę”. Decyduję się więc na Da Grasso. Szybko patrzę w menu.

Zamawiam niewysublimowaną propozycję, a jest nią Pepe Rosso z promocji urodzinowej Da Grasso i odejmuję paprykę konserwową. Niestety nie mogę jej zamienić na inny składnik w tym samym przedziale cenowym, ponieważ pizze promocyjne nie uwzględniają zmian. Dodatkowo proszę o sos ostry i czosnkowy. Czas oczekiwania – 50 min.

Dokładnie po 45 minutach zjawia się dostawca z zamówieniem.

jpg2

Wizualnie nic specjalnego, tylko salami, ser, sos i oregano. Biorę pierwszy kawałek w rękę i … ta dam…
jpg3
Na wstępie przywitał mnie sflaczały kawałek siejący zgrozę. No cóż… Myślę sobie… „Da Grasso – w końcu czego się więcej lepszego spodziewać”. Próbuję i nic dobrego na ten temat nie powiem. O cieście szkoda słów. Widać na załączonym obrazku.

Biorę kolejny… a tu po prostu szok i zaskoczenie. Moim oczom ukazuję się cieniutki i mimo warstwy sosów, sztywny niczym normy UE dotyczące ogórków i marchewek. Próbuję. Powiem szczerze, że jestem mile zaskoczona. Ser smaczny, sos pomidorowy dobrze wyczuwalny, salami również pyszne, ciasto cieniutkie i wypieczone, idealnie chrupiące – po prostu pycha. Tylko jeden kawałek okazał się pomyłką. Dalsza część była dokładnie taka jak powinna być.

jpg4 jpg5

Nie spodziewałam się tak idealnie wypieczonej pizzy po tej sieciówce. To pierwszy raz, kiedy w Da Grasso dostałam tak odbiegającą od standardu cieniutką pizzę. Sosy ostry i czosnkowy w smaku dokładnie takie same, jak w każdym z lokali. Niestety robione z gotowej mieszanki.

Pizza Pepe Roso 42 cm – 22,80 zł
Dostawa 6 zł
2 sosy gratis (do wyboru ostry, pomidorowy, czosnkowy)

Strona: https://www.dagrasso.pl/
Fanpage: https://www.facebook.com/DaGrassoPizzerie?fref=ts

Наталия Мирослава

Burger Contest Kielce 2015

Kontynuacja streetfoodowych, lubelskich ekscesów, czyli Edek zamawia burgera.

Dodaj komentarz